Start arrow Przetargi
Przetargi
Docieplenie szczytu strona wschodnia budynek Sportowa 2 w Kisielicach PDF Drukuj Email
12.09.2018.
Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Prabutach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartość kwoty 30 000 tys. euro na: „Docieplenie szczytu strona wschodnia budynek Sportowa 2 w Kisielicach".
Czytaj całość
 
Zaproszenie do przedstawienia oferty cenowej na wykonanie ogrodzenia do Otwartej Strefy Aktywności PDF Drukuj Email
02.08.2018.
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Prabutach zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na wykonanie ogrodzenia do Otwartej Strefy Aktywności (OSA).
Czytaj całość
 
Budowa Otwartej Strefy Aktywności w Prabutach PDF Drukuj Email
02.08.2018.
Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Prabutach zaprasza do przedstawienia oferty cenowej na inwestycję pn. Budowa Otwartej Strefy Aktywności (OSA) przy ul. Jagiełły 20 w Prabutach.
Czytaj całość
 
Remont dachu w budynku wielorodzinnym Kraszewskiego 7 PDF Drukuj Email
25.06.2018.
Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Prabutach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartość kwoty 30 000 tys. euro na: „Remont dachu w budynku wielorodzinnym Kraszewskiego 7”.
Czytaj całość
 
Remont klatek schodowych Ogrodowa 14 szt.3, 11 szt.3 w Prabutach PDF Drukuj Email
24.01.2018.

Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Prabutach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartość kwoty 30 000 tys. euro na: „Remont klatek schodowych Ogrodowa 14 szt.3, 11 szt.3 w Prabutach”

Zakres rzeczowy zadania obejmuje:  wykonanie robót ogólnobudowlanych.

Czytaj całość
 
Wykonanie okładzin schodów i podestów w budynku wielorodzinnym na klatce schodowej Kraszewskiego 7 PDF Drukuj Email
17.01.2018.

Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Prabutach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartość kwoty 30 000 tys. euro na: „Wykonanie okładzin schodów i podestów z płytek terakota antypoślizgowych w budynku wielorodzinnym na klatce schodowej Kraszewskiego 7.

Zakres rzeczowy zadania obejmuje wykonanie robót ogólnobudowlanych. Zakres robót zawarty jest w przedmiarze robót stanowiącymi załącznik do niniejszego zaproszenia.

Czytaj całość
 
Remont klatek schodowych w budynku Rodziny Stangów 5 szt.2, Sportowa 2 szt. 2 w Kisielicach PDF Drukuj Email
12.01.2018.

Spółdzielnia Mieszkaniowa L-W w Prabutach zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości nie przekraczającej wyrażonej w złotych równowartość kwoty 30 000 tys. euro na: „Remont klatek schodowych w budynku Rodziny Stangów 5 szt.2, Sportowa 2 szt. 2 w Kisielicach”

Zakres rzeczowy zadania obejmuje:  wykonanie robót ogólnobudowlanych. Zakres robót zawarty jest w opisie technicznym i w przedmiarze robót stanowiącymi załącznik do niniejszego zaproszenia.

Czytaj całość
 
Odwiedzających: 415030